Gyskampus.com; Kamu kurum ve kuruluşlarınca düzenlenen görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarına girecek kamu personellerinin, dijital ortamda sistematik bir şekilde hazırlanmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş bir platformdur. .

Kursları görebilmek için öncelikle platforma adayı olduğunuz kurum sınavını seçenerek üyelik kaydı oluşturması gerekmektedir. Üyelik kaydı oluşturulması ücretsiz olup, kaydı oluşturan adaylar belirli sınırlamalar dahilinde platformun yapısını, işleyişini, soru tiplerini görüp değerlendirebilmektedir. Aday, sınava platformumuz ile hazırlanmak istediği takdirde üye panelinden üyeliğini yükselterek özel üye statüsüne geçmesi gerekir. Özel üye statüsüne geçen adaylar, platformda bulunan her konu, soru, test ve denemelerden sınırsız olarak faydalanabilecektir.

  • Platformdaki mevcut sorular; konusunda uzman editörlerden oluşan bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. Ekibimiz, geçmiş sınavlardan çıkan soruları analiz ederek, sınavlara uygun formatta soru hazırlıkları yapmaktadır.
  • Ekibimiz, mevzuat değişikliklerini takip ederek, sistemimizi mevzuat değişikliklerine göre güncel tutmaktadır.
  • İnternet bağlantısının olduğu bilgisayar, tablet ve cep telefonunuzdan erişim sağlayıp, sınavlara hazırlık yapmanıza imkân sağlamaktadır.
  • Ekibimizin, adayı olduğunuz sınavların formatına uygun olarak oluşturduğu deneme sınavlarına katılım sağlayabilir bunun yanında sınav konuları üzerinden soru sayısı ve süresi belirtmek koşulu ile kendi oluşturacağınız deneme sınavlarını çözebilirsiniz.
  • Platform üzerinde çözdüğünüz testler, deneme sınavları ve konuya göre çözdüğünüz soruların istatistiki verilerini tutuyoruz ve bu verileri sizlerle paylaşıyoruz. Böylece başarı durumunuzu görebilir,  verilere göre zayıf olduğunuz konulara daha fazla çalışmanıza imkân sağlıyoruz.
  • Platform üzerinde yanlış çözdüğünüz soruları, görmenizi ve tekrar görmenizi sağlıyoruz.
error: Korumalı İçerik