Sıkça Sorulan Sorular

 
Neden Biz?

 Size Nasıl Katkı Sağlar?

Kullanıcılarına sunmuş olduğu altyapı ile editörlerimizin ve editörlerimizin denetlenmesinden geçerek kullanıcılarımızın göndermiş olduğu soruların sisteme girilerek diğer kullanıcılar ile paylaşılması ve çözülmesine olanak tanır.

Her Yerde Soru Çözün, Zaman Kazanın, Hızlı Öğrenin

İnternetin bağlı olduğu bilgisayar, tablet ve telefonunuzdan ulaşıp, kitap taşımadığınız zamanlarda da konular hakkında bilgi sahibi olup, soru çözebilirsiniz. Çok kısa bile olsa boş vakitlerinizi değerlendirip, zamandan kazanıp rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

İstatistiklerinizi Görün

 Verdiğiniz cevapları kaydeder, konu bazında doğru ve yanlışlarınızı tespit ederek hangi konuya daha fazla çalışmanız gerektiğini gösterir.

Tekrar Edin

Çözdüğünüz soruları yeniden çözün. Hızlı tekrar sistemi sayesinde çözmüş olduğunuz soruların doğru ve yanlış cevaplarını kolayca hafızanıza alabilirsiniz.

Yanlışlarınızı Görün

Yanlış çözdüğünüz soruları bir tıkla yeniden çözebilirsiniz. Sorulara daha önceden verdiğiniz yanıtları görerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Test usulü yapılan sınavlarda doğru şıkkı bilmiyorsanız bile yanlış şıkları bilerek doğruya ulaşma olasılığını arttırabilirsiniz. Yanlış çözdüğünüz soruları görmek ve karşılaştırmak doğruya ulaşmak için etkin bir yöntemdir.

 Nasıl Hizmet Verir?

Öncelikle siteye üye olunması gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir fakat sınırlıdır. Normal üyelikte günlük soru limitleri bulunmaktadır. Bu limitler aşıldığında online soru çözmeniz mümkün olmayacaktır. Eğer sınava burdan  hazırlanmak istiyorsanız, sınav gününe kadar geçerli olacak özel (ücretli) üyelik almalısınız. Özel üyeliğiniz tamamlandığında sınav gününe kadar dilediğiniz kadar soru çözebilir, konu çalışabilir, toplantı salonunda sizinle aynı sınava girecek arkadaşlarınız ile istişarelerde bulunabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bu platform sorularını üyeleri ile birlikte kendisi üretir. Soru editörlerimiz soruları inceler, doğruluğu kabul edilen sorular kullanıcılara sorulur. Gönderilen sorular herhangi bir kişi ya da kurumun telif haklarını ihlal edecek nitelikte ise, bu durumdan soruyu gönderen üye sorumludur.  bu hususta kullanıcılarına gerekli uyarıyı yapmak dışında başka sorumluluk kabul etmemektedir. Telif haklarının ihlal edildiğini düşünen kişi ya da kurumların bu durumu açıklayıcı olarak “Telif Hakkı İhlali” sayfasına bildirmeleri halinde içerik gyskampus tarafından değerlendirilerek telif hakkı ihlali kabul edilmiş ise, 3 gün içerisinde ortamdan kaldırılacaktır. Bu konuda yüksek hassasiyete sahip olduğumuzun bilinmesini isteriz

error: Korumalı İçerik